Sopot - 8 Jana Sobieskiego
W naszej ofercie m.in.: Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, całkowity zakaz palenia, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, taras, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje rodzinne, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, parking, ogrzewanie, parking na miejscu, bezpłatne WiFi, parking przy ulicy, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, dostęp do Internetu, WiFi, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu 100m2 Sea Apartment, 2 Bathrooms, 500m to the beach & Pier o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Jeśli dokonasz zniszczeń lub uszkodzeń w obiekcie w trakcie pobytu, możesz zostać poproszony o wniesienie opłaty do PLN 400 po wymeldowaniu zgodnie z zasadami dotyczącymi zniszczeń obowiązującymi w tym obiekcie. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 8 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 łóżko piętrowe, 1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne - 100 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Sopot - 100m2 Sea Apartment 2 Bathrooms 500m to the beach Pier, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
BG.2851031